Výhody pôžičky od Poštovej banky

Potrebuje získať skutočne dobrú pôžičku? Ak potrebuje peniaze rýchlo zvoľte si pôžičku od Poštovej banky. Spoznajte ďalšie výhody pôžičky od Poštovej banky.

Poštová banka je tradičný poskytovateľ finančných služieb. Počas svojho pôsobenia získala množstvo ocenení za inovatívne prístupy v oblastí financií, ale tiež cenné ocenenie Banka roka. Poštová banka poskytuje nové produkty a špeciálne akcie, ktoré sú vďaka svojím parametrom vždy veľmi výhodné.

Práve v tomto období ponúka Poštová banka produkt Dobrá pôžička od Poštovej banky. Viac TU.

Tento bezkonkurenčný produkt si zaiste vyberiete aj vy, ak spoznáte jeho výhody. Na získanie pôžičky vám stačí občiansky preukaz. Každý získa zadarmo odklad splátok až na 6 mesiacov, čo vás odbremení po vianočných sviatkoch. Dobrá pôžička má fixnú splátku rovnakú počas celej doby splácania.

Výhodný je tiež úrok, už od 7,5% ročne. Dobrú pôžičku môžete získať už 100 eur a nepotrebujete ručiteľa. Je bez účelu, nemusíte dokladovať na čo ste peniaze spotrebovali. Bezkonkurenčnou výhodou je tiež možnosť rozložiť splátky až na 10 rokov. Môžete tiež získať úverové poistenie. Čerpať poštová banka úver môžete aj na iný účet ako je vedený v Poštovej banke. Ak potrebujete väčšiu sumu peňazí, môžete požiadať až o 30.000 eur.

Požiadajte o pôžičku jednoducho. Poštová banka má svoje pobočky aj na poštách, takže vybaviť výhodnú pôžičku môžete skutočne takmer všade. Je to tak jednoduché a bezpečné. Navštívte ktorúkoľvek pobočku Poštovej banky, a požiadajte o výhodnú pôžičku ešte dne.